Плитоноска-тактичний швидкознімний військовий жилет YAKEDA MULTICAM із підсумками та системою MOLLE Multicam
Материал: Cordura 1000D
- Інтерфейс: Лазерне різання Система MOLLE по всій поверхні жилета, Підсумки під автоматні магазини із системою MOLLE, Еластичний пояс жилета з підсумками.
- Подвійна стінка жилета, під бронеплиту та під додаткову демпферну вставку
- Чохол для бронежилета, призначений для перенесення бронеплит стандартних розмірів 25х30 см, спереду та ззаду.
- Передня панель обладнана підсумком під три ріжки АК із системою MOLLE
- Бічні підсумки із системою MOLLE 8 шт. під ріжки, рацію та інше обладнання
- Передня й задня сторони жилета обладнані системою MOLLE, що збагачує розширення обладнання
- Передня й задня сторони жилета Знімні і мають велкро панелі, можна модернізувати жилет, передню робочу панель можна міняти на розширену, з великим функціоналом, так само вона додатково кріпиться завдяки швидкознімним фастексам.
- На передній і задній частинах чохла розміщені велкро панелі для патчів із системою MOLLE
- На всій площі жилет обшитий стропами системою MOLLE, що дає можливість переносити, у зручному положенні підсумки та спорядження.
- Регулюється за обхватом та висотою.
- Знімний пояс
- Швидкознімний пояс і плечові ремені жилета
-Так само плечові ремені обладнані додатковими чохлами для комфорту носіння жилета із системою MOLLE
- Грудна частина жилета та Спина обладнані демпферною повітропроникною сітчастою тканиною
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Користувальницькі характеристики | |
Замовити | Один розмір |
- Ціна: 6 999 грн